GÖRELE’DE GENÇLİK ŞENLENDİ

Görele Belediyesinin katkılarıyla Görele Gençlik Merkezi koordinasyonunda gerçekleştirilen Gençlik Şöleninde gençler doyasıya eğlendiler.

Gençlik Şöleninde üç gün boyunca Sokak Basketbolu, 15 yaş Futbol Turnuvası ve Kano Gösterilerine yaklaşık 120 geç katıldı.

Sokak Basketbolu final müsabakalarının heyecanlı geçtiği Gençlik Şöleninde Arakan’lı Gençlere, 15 Temmuz Şehidi gençler ve geçtiğimiz günlerde hayatının kaybeden spor adamı Giresunspor 2. Başkanı Hasan Ali Tütüncü için Kur’an Tilavetinde bulunuldu.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Gençlik Şöleninde şampiyonlara ödüllerini vererek, gençlerle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, “2014 yılında Belediye Başkan Adayı olduğumuzda Görele Gençlik Merkezi sözünü siz gençlere vermiştik. Gençlik Merkezimiz inşaatı yapıldı. 2017 yılı yaz aylarında ilk faaliyetlerini yapmaya başladı. Bu spor etkinliklerinin Gençler için güzel bir başlangıç olduğunu düşünüyorum. Her hafta 3-5 gencimizi Türkiye’nin farklı şehirlerine 7 günlük ücretsiz gezilere gönderiyoruz. Gençlik Merkezinin Atölye, Gezi ve Kamp faaliyetlerinden her gencimizin yararlanmasını bizleri mutlu etmektedir. İnşallah gelecek yıllarda daha kapsamlı bir gençlik şölenini genç kardeşlerimizle birlikte organize edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanımız Tolga Erener ayrıca, 15 yaş altı Futbol Turnuvasında oynayan gençlere Giresunspor maçını beraber tribünde izleme sözü verdi.

Language