GÖRELESPOR’A DESTEKLERİMİZ SÜRÜYOR!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’in Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele eden temsilcimiz Görelespor’a yapmış olduğu destekleri devam ediyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’in talimatlarıyla Görele 13 Şubat İlçe Stadyumunda bulunan tribüne, futbol karşılaşması esnasında Görelespor ve rakip takım taraftarları arasında çıkabilecek herhangi olaylara sebebiyet vermemek adına rakip takım taraftarlarına yönelik ek bir bölme yapılarak, tel örgüyle kapatıldı.

Yaptığı hizmet, getirdiği yenilik ve kazandırdığı yatırımlarla ilçeye katma değer kazandıran Belediye Başkanımız Tolga Erener, şunları keydetti:

“Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden ve ilçemizi futbol adına en iyi şekilde temsil eden Görelespor’a olan destek ve katkılarımız sürüyor. İlçe stadyumumuzda büyük bir eksikliği daha tespit ederek, çözümü noktasında elimizden geleni yaptık. Temennimiz her futbol karşılaşmasının birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde geçmesidir. Ancak istenmeyen talihsiz olaylarla ne yazık ki sıkça karşılaşıyoruz. Bizlerde belediye olarak iki takım taraftarları arasında çıkabilecek muhtemel olaylara sebebiyet vermemek adına rakip takım taraftarlarına yönelik tribüne ek bir bölme yaparak, tel örgüyle kapattık. Hayırlı, uğurlu olsun. Görelesporumuza tekrardan başarılar diliyorum”

Language