Görmezden Gelinen Sorunları Çözüyoruz!

Belediyemiz öncülüğünde karayolları tarafından engellilere yönelik yapılan üst geçitlerin resmi açılışı yapıldı.

Tüm hizmetlerini engellilere yönelik yapan Belediyemiz ve karayolları tarafından ilçenin Kumyalı Mahallesi ve Soğuksu Mahallesi sınırları içerisinde kalan Karadeniz Sahil Yoluna engellilere yönelik yapılan üst geçitlerimizin açılışı yapıldı.Toplumun görmezden geldiği sorunları görmek için, Engelli vatandaşların engellerini aşmak için yola çıkan Belediyemiz, bu hizmetiyle tüm vatandaşların takdirini topladı.Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, toplumun görmezden geldiği sorunları görmek için yola çıktıklarını söyledi.

Başkanımız Erener, Burada bizimle aynı havayı soluyan engelli vatandaşlarımızın sosyal hayat bağlarını güçlendirmeye ve önünü açmaya gayret gösterdik. Kumyalı ve Soğuksu Mahallesi sınırları içerisinde bulunan alanlara engelli üst geçidi yaparak engelli vatandaşlarımızı denizle buluşturmayı sağladık. Ben talebimizi kırmayıp, bu hizmetin buraya kazandırılmasında emeği gecen Karayollarına teşekkür ediyorum. Bu vesileyle bugün burada Bu demir yığını ne işe yarayacak? gibi gelen tepkilere de almış olduğumuz dualarla en iyi karşılığı verdiğimiz kanaatindeyim. Engelli vatandaşlarımız her şeyin en iyisine layık. Bu hiç bir şey değil.

Biz her zaman yanınızdayız, dedi.Görele Omurilik Felçlileri Dernek Başkanı Asiye Divli ise bu hizmetin gerçekleşmesinde emeği gecen Başta Başkanımız Erener olmak üzere herkese teşekkür ederek, Engellilerimizin taleplerini değerlendirerek, hayata geçiren başta Belediye Başkanımız Tolga Erener olmak üzere çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.

Bizleri denizle buluşturdular. İlçede engelli vatandaşlarımızın bir çok sorunu çözüldü, dedi.

Language