GRUP YOLUMUZU ASFALTLADIK.

Görele Belediyesi tarafından Sayfiye, Çeşmebası, Hürriyet mahallelerinin güzargahında bulunan Terziali, Ataköy, Tepeköy, Dikmen, Menteşe, Dereboyu köyleri ve Çanakçı ilçesine bağlantısı bulunan grup yolunda asfaltlama çalışmaları tamamlandı.

Mahallelerde başlattığı yol açma, genişletme ve asfaltlama çalışmalarını sürdürerek, birçok mağduriyetlere son veren Belediyemiz, Sayfiye, Çeşmebası, Hürriyet mahallelerinin güzargahında Terziali, Ataköy, Tepeköy, Dikmen, Menteşe, Dereboyu köyleri ve Çanakçı ilçesine bağlantısı bulunan grup yolunu asfaltladı.

Belediyemiz grup yolunu asfaltlayarak, böylelikle Hürriyet Mahallesine sahil yolu kazandırılması için harekete geçmiş oldu.

Çalışmaları bizzat yerinde takip eden Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, yol açma, genişletme çalışmaları kapsamında birçok mahallenin mağduriyetine son verdiklerini ve vermeye devam ettiklerini söyledi.

Sayfiye, Çeşmebası, Hürriyet mahallelerinin güzergâhında Terziali, Ataköy, Tepeköy, Dikmen, Menteşe, Dereboyu köyleri ve Çanakçı ilçesine bağlantısı bulunan grup yolunu asfaltlayarak, trafik akışını hızlandırdıklarını belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Belediye olarak hizmetlerimiz sürüyor. Şehrimizin her köşesine el uzatarak, mağduriyetlere son vermenin gayreti içerisindeyiz. Yolumuz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Hürriyet Mahalle Muhtarı Selim Aydın, Belediye Başkanımız Tolga Erener başta olmak üzere tüm belediye personellerine teşekkür ederek, “Yeni yol mahallemize ve halkımıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Language