Halkımızdan Ödülümüzü Aldık!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Kayseri’de Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından düzenlenen Yılın Yerel Yöneticileri Ödülleri kapsamında yapılan projeler ve hizmetlerin anket sonucuna göre ödüle layık görüldü.

Kayseri?de bu yıl 6.sı düzenlenen Yılın Yerel Yöneticileri Ödülleri töreninde Şirin ilçemiz Görele’ye yaptığı hizmetlerden ve kazandırdığı projelerden dolayı anket sonucuna göre ödüle layık görünen Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ödülünü Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Oğuz’un elinden aldı.Başkanımız Erener, ilçeye kazandırılan yatırım ve hizmetlerin ön planda tutularak, takdire şayan bulunmasının kendisine mutluluk verdiğini söyledi.

Amaçlarının Görele’ye en iyi şekilde hizmet edebilmek, yatırımlarla Görele’yi modern bir yapıya kavuşturmak olduğunu belirten Başkanımız Erener, Yapılan anketler sonucu yaptığımız hizmetler ve kazandırdığımız yatırımlarla halkımızdan ödülümüzü en iyi şekilde aldık. Bu ödül sadece benim değil çalışma arkadaşlarımızındır. Görele’ye yine ilk günkü aşkla beraber hizmet edeceğiz. Biz 5 yıllık zaman dilimi içerisinde hapsedilmiş bir belediye başkanlığı anlayışı içerisinde hiç olmadık. Amacımız sadece Görele’ye hizmet, Görele halkına da yapılan ve yapılacak hizmetlerin en iyiyi sunmaktır.

Bu kapsamda halkımız çalışmalarımızı yerinde buldu ve ödülümüzü verdi. Kendilerine beni ve çalışma arkadaşlarımı bu ödüle layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum, dedi.Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Oğuz, ise amaçlarının Türk belediyeciliğine katkı sağlamak olduğunu söyleyerek, Belediye başkanlarımızın ve hatta belediye çalışanlarımızın bir projeyi üretme ya da uygulama aşamasında emsal teşkil edecek, başka belediyelerimizden ve belediye başkanlarımızdan, onların tecrübelerinden istifade etmeleri yerel yönetimlerimize önemli kazanımlar sağlayacak, aynı zamanda Türk belediyeciliğinin gelişmesine katkı sağlayacaktır.

Bu noktada köprü vazifesi görmek biz Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi ailesinin başlıca hedefleri arasındadır, dedi.

Language