HALKIMIZI DENİZLE BULUŞTUYORUZ!

Belediyemiz tarafından yaz aylarının vazgeçilmesi olacak olan ışıklı fenerin bulunduğu mali mendirekte kamelya çalışmalarımız başladı.

Göreve geldiği andan itibaren Görele’nin aydınlık yüzü olan, halkın görüşleri çerçevesinde ilçeyi yönetme cabası içerisinde olan, yaptığı hizmet ve getirdiği yatırımlarla ilçede ilklere imza atan Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, vatandaşlarımıza yönelik başlattığı sosyal alan projelerine devam ediyor.

Halkın denizle barışık olmasını sağlama çabası içerisinde liman mevkiinde bulunan mali mendirekte betonlama çalışmalarının ardından kamelya yerleştirme çalışmalarına da başlayan belediyemiz, çalışmalarını yaz gelmeden bitirmeyi hedefliyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, önce betonlama çalışmaları yürüterek, halkın denizle barışık olmasını sağladığımız alanı şimdi ise yaz aylarının vazgeçilmesi haline dönüştürmeyi planladıklarını söyledi.

Vatandaşlara yönelik sosyal alanlar yaratma çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Başkanımız Erener, “Belediyemiz olarak betonlama çalışmalarıyla halkımıza yürüyüş alanı yarattığımız liman mevkiinde bulunan mali mendirekte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalarımız tamamlandığında mevcut alanımızı yürüme yolu, ışıklandırma ve oturma gruplarından sonra gezinti ve dinlenme alanı olarak denizle iç içe olarak halkımızın hizmetine sunacağız. Alanımıza 6 adet kamelya yerleştirerek, Vatandaşımız hizmete açacağımız yürüme yolunda, gezebilecek, piknik yapabilecek, rahatlıkla balık tutabileceklerdir. Çay bahçesiyle, ışıklandırmasıyla da şirin ilçemizin vazgeçilmesi haline gelecektir” dedi.

Language