HALKIMIZLA GÖNÜL SOFRAMIZDA BULUŞTUK!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, düzenlediği gönül sofrası iftar yemeğinde binlerce Göreleli vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Görele Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Gönül sofrası iftar yemeğimizde Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Ramazan ayının manevi iklimini binlerce vatandaşımızın arasında yaşıyor.

Salih Sinirlioğlu caddesinde düzenlediğimiz ve binlerce vatandaşın büyük ilgi gösterdiği gönül sofrası iftar yemeğimizde birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Gerçekleştirdiği hizmetler ve getirdiği yatırımlarla halkın gönlünde taht kuran Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, eşi Fatmagül Erener ile birlikte iftar yemeğine katılan vatandaşları tek tek dolaşarak, onlarla yakından ilgilendi.

Başkanımız Erener, burada yaptığı konuşmasında, Görele halkının birlik ve beraberliğinin en güzel örneğini bu yemekte gördüklerini belirterek, geleneksel olarak düzenlenen bu yemeğin gelecek yıllarda da devam ettireceklerini söyledi.

Başkanımız Erener, “Geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz gönül sofrası iftar yemeğimizde siz vatandaşımızla bir araya gelmekten onurluyuz, gururluyuz. Gerçekten yemeğimiz büyük ilgi gördü ve bu bizi ayrıca mutlu etti. Allah hepinizden razı olsun. Niyetlerimiz kabul olsun. Bu birlikteliğin 7-8-9 Temmuz’da düzenleyeceğimiz Görele Kemençe ve Horan günlerinde de devam etmesini diliyorum” dedi.

Language