HALKIMIZLA GÖNÜL SOFRAMIZDA BULUŞTUK!

Belediyemiz tarafından düzenlenen Gönül sofrası iftar yemeğimizde binlerce Göreleli vatandaşımız bir araya geldi.

Cumhuriyet Meydanı Hasan Ali Yücel Caddesinde düzenlediğimiz ve binlerce vatandaşın büyük ilgi gösterdiği gönül sofrası iftar yemeğimizde birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Gerçekleştirdiği hizmetler ve getirdiği yatırımlarla halkın takdirini toplayan Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, iftar yemeğine katılan vatandaşları tek tek dolaşarak, onlarla yakından ilgilendi.

Başkanımız Erener, burada yaptığı konuşmasında, Görele halkının birlik ve beraberliğinin en güzel örneğini bu yemekte gördüklerini belirterek, ilki gerçekleştirilen bu yemeği gelecek yıllarda da devam ettireceklerini söyledi.

İstanbul Atatürk Havaalanında gerçekleştirilen hain terör saldırılarını da kınayan Başkanımız Erener, “Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz gönül sofrası iftar yemeğimizle binlerce vatandaşımızla bir araya gelmekten onurluyuz, gururluyuz. Gerçekten yemeğimiz büyük ilgi gördü ve bu bizi ayrıca mutlu etti. Allah hepinizden razı olsun. Niyetlerimiz kabul olsun. Rabbim yaklaşmakta olan Cuma günü idrak edeceğimiz Kadir Gecemizi mübarek kılsın. Salı günü kutlayacağımız Ramazan Bayramımız kutlu olsun. Rabbim nice bayramlara bizleri eriştirir inşallah. Bugün yine acımızın büyük olduğu bir gün. Terör örgütleri hain yüzünü bu defada İstanbul Atatürk Havaalanında göstermiştir. Rabbim bu mübarek günde bunu yapanları ve buna yataklık yapanların hepsini kahru perişan etsin. Terör saldırılarında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Görele halkı gerçekten çok büyük. Birbirine kenetlenmiş, birbirini seviyor, birlik ve beraberlik içerisinde oluyor. Bunun en güzel örneğini bu yemeğimizde gördük. Hepiniz hoşgeldiniz, hayırlı iftarlar diliyorum” dedi.

Language