HALKIN ADAMI HALKLA BERABER!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, yoğun iş temposundan bulduğu zamanı vatandaşlarımızın ayağına giderek geçiriyor.

Göreve geldiği günden itibaren ‘halka hizmet hakka hizmettir’ anlayışıyla hareket ederek, makam kapısını söken ve herkese açık tutan Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, aylık olarak yaptığı halk meclisi toplantısı, mahallelerde akşam çayı etkinliklerinin yanı sıra Beyaz Masa (Çözüm masası) ile halkın istek ve şikayetlerinin daha hızlı bir şekilde sonuca ulaştırılması için belediyecilik kavramına yeni bir anlayış getirmişti.

Vatandaş memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve bu hizmet anlayışından ödün vermeyerek hareket eden Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, mobil belediyecilik uygulamasıyla belediye çalışmalarını ve hizmetlerini halkımızın ayağına getirdiği gibi, yine mobil belediyecilik uygulaması içerisinde bulunan ‘Çek Gönder’ sistemiyle vatandaşların kent içinde rastladıkları aksaklıkları cep telefonları ile fotoğrafladıktan sonra belediyeye gönderdiği bir uygulamayı da hayata geçirdi.

Yaptığı hizmetleri halk odaklı yapmaya devam eden Belediye Başkanımız Erener, bunların dışında ilçede esnaf gezilerini de sürdürüyor.

Language