HASTA VE YAŞLI ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’in yaşlı ve hasta ziyaretleri devam ediyor.

Başkanımız Erener, günlük çalışma temposu içerisinde fırsat bulduğu dakika ve saatlerini değerlendirip, yaşlı ve hasta ziyaretlerine ayırmaya devam ediyor. Başkanımız Erener, bu kapsamda Tepebaşı Mahalle Muhtarı Ferhat Yılmaz ile birlikte Emine Akgün ve Hacı Garip’i evinde ziyaret etti.

Hasta, Yaşlı ve yakınlarıyla bir süre sohbet eden Başkanımız Erener, ziyaretteki amaçlarının rahatsızlıkları ve yaşlılıkları nedeniyle gününü evde geçiren hasta ve yaşlılarımıza yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyledi.

Başkanımız Erener, “Sağlık insanın en büyük hazinesi. Bazen beklenmedik kazalar insan hayatını önemli ölçüde etkiliyor. Ama hayata küsmeden, en olumsuz şartlarda bile hep yapılabilecek güzel şeylerin olduğunu düşünerek hareket etmek gerekir. Hastalara ve yaşlılara yaptığımız ziyaretler bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden biri. Bizi bir yapıyor, birbirimize yaklaştırıyor. Bu kapsamda periyodik olarak hasta ve yaşlı ziyaretlerimizi sürdürüp, onlara güç ve kuvvet vereceğiz. Onların sıkıntı ve şikayetlerini dinleyip, yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

Language