HASTALARIMIZIN YANINDA OLUYORUZ!

Hasta ziyaretlerine verdiği önemi her fırsatta dile getiren Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, günlük çalışma temposu içerisinde haftanın bir gününü evde ve hastanede hasta ziyaretlerine ayırarak, hasta vatandaşlarımızın yanında oluyor.

İlçe halkının sıkıntı ve dertlerini paylaşmak adına hasta ziyaretlerine devam eden Başkanımız Erener, hastanede tedavisi süren Bahtiyar Öner ile evde tedavileri devam eden Necdet Misket ve Mustafa Özdemir’i evlerinde ziyaret ederek, hasta ve ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet eden Başkanımız Erener, ziyaretteki amaçlarının rahatsızlıkları nedeniyle gününü evde geçiren hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyledi.

Başkanımız Erener, “Sağlık insanın en büyük hazinesi. Bazen beklenmedik kazalar insan hayatını önemli ölçüde etkiliyor. Ama hayata küsmeden, en olumsuz şartlarda bile hep yapılabilecek güzel şeylerin olduğunu düşünerek hareket etmek gerekir. Hastalara ve yaşlılara yaptığımız ziyaretler bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden biri. Bizi bir yapıyor, birbirimize yaklaştırıyor. Bu kapsamda periyodik olarak hasta ziyaretlerimizi sürdürüp, onlara güç ve kuvvet vereceğiz. Onların sıkıntı ve şikayetlerini dinleyip, yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

Language