HAYALLERİNDE Kİ GÖRELE’Yİ ANLATTILAR!

Belediyemizce İlköğretim, Ortaokul ve Liseler arası düzenlenen ‘’Hayalimdeki Görele’’ konulu şiir, kompozisyon, resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Yarışma da dereceye giren öğrencilerin ödül töreni Hasan Ali Yücel İlk ve Ortaokulu’nda gerçekleştirildi. İlköğretim, Ortaokul ve Lise kategorisinde derecelere giren öğrencilere ödüllerini Belediye Başkanımız Tolga Erener takdim etti.

Başkanımız Erener, ödül törenin de ki konuşmasında; gençlerin gözünden Görele’ye bakışı ve düşledikleri hayallerin ileriye dönük anlam belirttiğini ifade etti.

Başkanımız Erener şunları kaydetti:

‘’Gençlerimizin güçlenen Türkiye ‘de ki rolleri tartışılamaz mahiyettedir. Sosyal, Ekonomik, Kültürel anlamda gençlerin fikirsel ve istikrarlı rolleri geleceğe daha umutla ve daha bağlayıcı bakabilmemizi amaçlıyor. Nitekim Belediye olarak düzenlemiş olduğumuz Hayalimdeki Görele konulu şiir, kompozisyon ve Resim yarışmasında gençlerimizin mesajları ve düşlerinde kurdukları güçlü Görele portresi geleceğe azimli koşan bireylerin yetiştiğini bir kez daha gösteriyor. Bu bağlamda Gençlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, payidar kalacak olan başarılarının devamını Yüce Allah’tan temenni ediyorum.’’

Language