HEMŞİRELERİMİZİ GÜNÜNDE UNUTMADIK!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ‘Hemşireler Haftası’ nedeniyle ilçede hizmet veren sağlık kuruluşlarını ziyaret edip, hemşirelere karanfil vererek günlerini kutladı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener ve beraberindeki Görele Belediyesi Meclis Üyemiz Nahide Yayla, Görele AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferhan Demirci, AK Parti Görele Gençlik Kolları Başkanı Onurhan Yılmaz ve AK Parti Görele Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Görele Devlet Hastanesi, Aile Sağlığı Merkezi ile Toplum Sağlığı Merkezi’nde görev yapan hemşireleri tek tek ziyaret ederek, hemşirelerle sohbet edip, kendilerine günün anısına karanfil takdim etti.

Başkanımız Erener ve beraberindekilerin birinci durağı Görele Devlet Hastanesi, ikinci durağı ise Aile Sağlığı Merkezi ile Toplum Sağlığı Merkezi oldu. Başkanımız Erener’i Toplum Sağlığı Merkezi’nde mesleği hemşire olan eşi Fatmagül Erener karşıladı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Doktorlarımızın sağ kolu olan hemşirelerimizin günlerini kutladık. Sağlığımıza kavuşmamızda büyük emekleri olan hemşirelerimiz hastanelerimizin vazgeçilmez bir bütünüdür. Değişen sağlık ihtiyaçları kapsamında hasta haklarına, hasta yakınının beklentilerine en uygun şekilde cevap vererek, verimli ve etkin bir şekilde sağlık hizmeti sunan hemşerilerimizin, sadece hemşireler gününde değil, her zaman hatırlanması gerektiğini belirtmek isterim. Bizlerde bu anlamda devlet hastanemizde görev yapan hemşirelerimizi bugün ziyaret edip onların bu anlamlı günlerini kutladık. Hasta olduğumuzda sağlığımıza kavuşmamızda bizlerin daima yanında olan fedakâr ve cefakâr hemşirelerimizin gününü kutlar, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Language