HEP BERABER DAHA GÜZEL HİZMETLERE…

Görele Belediyesi’nde çalışan kamu personelleri için Bem-Bir-Sen İl Temsilciliğiyle bir yıllık Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

Sosyal Denge Sözleşmesi, Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener ve Bem-Bir-Sen Giresun İl Başkanı Coşkun Musaoğlu arasında imzalandı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, söz konusu sözleşmenin belediyedeki kamu personeline hayırlı, uğurlu olmasını diledi.

Görele Belediyesi olarak memur ve işçilerimizle çok güzel işlere imza attıklarını belirten Başkanımız Erener, “Görele’miz için hep beraber başarılı işlere imza atıyoruz ve atmaya da devam edeceğiz. Ben sizlerin performanslarınızdan memnunum. Bir hizmet yapılırken, bir yatırım kazandırılırken, bir kişiyle yapılmıyor ve kazandırılmıyor. Hep beraber el birliğiyle güzel işlere imza atılıyor. Ben hepinizi başarılı çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum. Bu sözleşmenin kamu personellerimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Bem-Bir-Sen Giresun İl Başkanı Coşkun Musaoğlu, Başkanımız Erener’e teşekkür ederek, temsilcilik adına plaket takdiminde bulundu.

Language