Her Zaman Yanınızdayız!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görelespor yöneticileri ve futbolcularıyla bir araya geldi.

Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele eden ve 3. Lig yolunda emin adımlarla ilerleyen Görele’mizin gururu Görelespor’umuzun yöneticileri ve futbolcuları ile bir araya gelen Başkanımız Erener, Görelespor Kulüp Başkanı Serhat Durukan?dan takım hakkında bilgi aldı.

Futbolcularla sohbet etmeyi ihmal etmeyen Başkanımız Erener, futbolculara ?3. Lig yolunda mücadelenizi sonuna kadar sürdürün belediye olarak her zaman yanınızdayız ve destekçiniz, sözü verdi.Futbolcularla yakından ilgilenen Başkanımız Erener, Görelespor, bu şehrin bir markasıdır.

Geçmişte almış olduğubaşarılar ve bugünlerde bizlere yaşatmış olduğu heyecanlarla bunu en iyi şekilde de kanıtlamıştır. Her hafta farklı bir heyecan yaşatıyorsunuz bizlere. Sizler maç kaybettiğinizde tüm Görele kaybediyor. Bizler her zaman yanınızdayız. Bundan şüpheniz olmasın. Belediye olarak her zaman destekçiniz olacağız olmaya da devam edeceğiz. 3. Lig yolunda emin adımlarla ilerleyin. Hiçbir şey sizi yolunuzdan döndürmesin. Geçmişte yaşattığınız bu gururu bizlere tekrar yaşatabilirsiniz.

Biz buna inanıyoruz, sizlerde inanın. Her daim yanınızdayız ve destekçiniz,dedi.

Language