HİZMETTE SINIR TANIMIYORUZ!

Görele Belediyesince yol açma, genişletme ve betonlama çalışmalarımız devam ediyor.

Hizmette sınır tanımayan Görele Belediyesi, ulaşımın daha kolay sağlanması için yol açma, genişletme ve betonlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yol açma, genişletme ve betonlama çalışmalarını Aydınlıkevler Mahallesi’nde sürdüren Belediyemiz, Jandarma Karakol Komutanlığının arkasında bulunan Hünkar Sokaktaki yolu betonlayarak, 40 yıllık bir mağduriyete son verip açılan Yapca mevkisine bağlantısını yaptı.

Çalışmaları Görele Belediye Başkan Yardımcımız Halil Ekiz, Fen İşleri Müdürümüz Serkan Çınar ve belediye mühendislerimiz yerinde takip etti.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, hizmette sınır tanımadıklarını söyledi.

Hizmet çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğünü belirten Başkanımız Erener, “Belediyemizce yol açma, genişletme ve betonlama çalışmalarımızı Aydınlıkevler Mahallemizde sürdürüyoruz. İlçemiz Jandarma Karakol Komutanlığının arkasında bulunan Hünkar Sokağını betonlayarak, yine belediyemiz tarafından 40 yıllık mağduriyete son vererek açtığımız Yapca mevkisine bağladık. Böylelikle mesafeleri kısaltarak, ulaşımı daha da kolaylaştırdık. Halkımızın kolaylığı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Language