HÜRRİYET MAHALLESİ KEMERKÖPRÜ MEVKİİNDE BAŞLATILAN YOL ÇALIŞMAMIZIN 2 KİLOMETRELİK KISMI TAMAMLANDI

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’in talimatlarıyla başlatılan Ataköy ve Tepeköy Köyünü bağlayan grup yoluna ağı bulunan Hürriyet Mahallesi Kemerköprü Mevkiindeki yol çalışmalarının 2 kilometrelik kısmı tamamlandı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener betonlama çalışmalarını yerinde takip ederek, Hürriyet Mahallesi sınırlarında bulunan ve aynı zamanda Ataköy ve Tepeköy köylerine bağlantısı bulunan Kemerköprü mevkiindeki yolun en kısa zamanda trafiğe açılacağını söyledi.

Verilen sözlerin sözde kalmadığını, yerine getirildiğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “İlçemiz mahallelerimizde yol açma, genişletme ve betonlama çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Söz verdiğimiz gibi Ataköy ve Tepeköy Köyünü bağlayan grup yoluna ağı bulunan Hürriyet Mahallemiz Kemerköprü Mevkiindeki yolumuzun iki kilometrelik kısmı betonlanarak tamamlandı. Yolun kurumasıyla en kısa zamanda ulaşıma açılacaktır. Ben yolumuzun betonlanmasında emeği gecen ilçe Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş başta olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Language