İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, daha etkin ve aktif bir hizmet için belediyemizin araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen ve Belediyemizin imkanlarıyla ilçemize kazandırılan Ford 18-33 Kombine Kanal Açma Vidanjör aracımız ilçe halkımızın hizmetine sunuldu.

Belediyemizin araç filozuna kazandırılan Ford 18-33 Kombine Kanal Açma Vidanjör aracımız, 5 ton atık su, 3 ton temiz su kapasitesinde olup, 170 varlık su pompası ve webasto su ısıtma sistemine sahip. Ayrıca uzaktan kumanda, kanal içi açma ve kendi kendini temizleme sistemine sahip olan aracımızda emiş bomu, 120 metre kanal açma hortumu, 60 metre yardımcı kanal açma hortumu mevcuttur.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, araçta incelemelerde bulunarak, “İlçemize daha iyi hizmet verebilmek için belediyemizin araç filozunu güçlendirmeye devam ediyoruz. Son olarak da Kombine Kanal Açma ve Vidanjör aracımızı ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Görele’de bağlantılı olarak yatırım ve hizmetlerinde artarak devam ettiğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “İlçemiz için en iyisini en güzelini yapma gayreti içerisinde çalışmalarımız sürüyor. Bu da belediyemizin araç filozunu güçlendirmekle yürüyor. İlçemize kazandırdığımız Kombine Kanal Açma ve Vidanjör aracımız ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız hizmet sunmayı nasip etsin. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Language