İLÇEMİZİ SPOR ALETLERİYLE DONATIYORUZ!

Belediyemiz ilçemizin belirli bölgelerini her yaş grubu vatandaşın kullanabileceği spor aletleriyle donatmaya devam ediyor.

Belediyemiz yaptığı hizmet çalışmalarında sportif ve sosyal alanlar ortaya koyarak, bu alanları her yaş grubu vatandaşın kullanabileceği spor aletleriyle donatmaya devam ediyor.

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince İlçemizin Bozcaali Mahallesinde vatandaşların yoğunlukta kullandığı alanlara spor aletleri yerleştirerek, 250 metre uzunluğunda yürüyüş parkuruyla vatandaşların hizmetine sundu.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ilçenin belirli bölgelerini fitness spor aletleriyle donatarak, İnsanları hem ruhen, hem fikren ve bedenen olgunlaştıran, geliştiren, en az yorgunluğa karşılık en çok fayda sağlayan spor aletleriyle tanıştırmayı hedeflediklerini söyledi.

İlçenin Bozcaali Mahallesine kurulan spor aletleri vatandaşların belirli bölgelerde fitness aletleri ile spor yapabilmelerine imkan sağladıklarını belirten Başkanımız Erener, “Spor insan hayatının önemli bir parçası olduğunu düşünerek, ilçemizin belirli bölgelerini spor aletleriyle donatmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın yoğunlukta olduğunu düşündüğümüz yerlere spor aletleri yerleştirerek, insan hayatına sporu katmak, sporun ne kadar faydalı olduğunu anlatmak, onlara sporu hatırlatmak, sporu sevdirmek hedeflerimiz arasındadır. Şuanda Bozcaali Mahallesi’nde tamamladığımız çalışmalarımızın içerisinde sadece spor aletleri değil, altını koşu parkuru için dizayn edilmiş özel çim halı ile kapladığımız 250 metre uzunluğunda yürüyüş parkuru, vatandaşlarımızın dinlenmeleri için banklarda yer alıyor” dedi.

Language