İşte Başkan İşte Hizmet!

Görele’ye hizmet aşkı için yola çıkan ve çıktığı yolda dik duruşuyla taviz vermeden hizmetlerine devam eden Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener Görele’ye yapılmayan bir hizmeti daha gerçekleştirdi.

Getirdiği yatırımlar ve yaptığı hizmetlerle Görele’yi karanlıklardan aydınlıklara çıkan Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, sokaklarımızı şenlendirmeye devam ediyor.

30 Bin metrekarelik alanda başlattığı dev parke taşı döşeme çalışmalarıyla sokakları modern bir görünüme kavuşturan Belediye Başkanımız Erener, şimdi de son sistem ledli sokak aydınlatma lambalarıyla sokaklarımızı aydınlatıyor.Görele’

de bir ilk olan bu çalışma ile birlikte ilçenin Niyazi Kahraman sokak Başkanımız Erener ile birlikte karanlıklardankurtuldu.Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görele’de bir ilki daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, İlçemiz gerçekleştirdiğimiz yatırım ve yapmış olduğumuz hizmetlerle karanlıklardan aydınlıklara, daha modern bir görünüme kavuşuyor.

Niyazi Kahraman sokakta gerçekleştirdiğimiz ışıklandırma çalışmasıyla birlikte sokağımızı ekonomik ve aynı zamanda tasarruflu olan son sistem ledli aydınlatma lambalarıyla şenlendirdik. Esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza yönelik yaptığımız bu çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir, dedi.

Language