Karla Mücadele Çalışmalarımız Sürüyor!

Karla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdüren Belediyemiz, tüm mahalle yollarını ulaşıma açarak hem trafiği rahatlatıyor, hem de vatandaşların güvenli olarak kar keyfini yaşamasını sağlıyor.Kar öncesi tüm birimleri harekete geçirerek, kara karşı tam kadro hazırlanan Belediyemiz, şehrin her köşesinde çalışmalarını sürdürerek, yaşanabilecek herhangi bir sıkıntı ve aksaklıklara mahal vermemeye çalışıyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, belediye olarak karla mücadele çalışmalarının ilçede aralıksız devam ettiğini söyledi.İlçe merkez ve mahallelerde kapalı yol bulunmadığını trafik akışının devam ettiğini belirten Başkanımız Erener, şunlarıaktardı:”Halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam ediyoruz. Gecen yıla nazaran bu yıl büyük bir sıkıntı yaşamadık.

Çünkü gecen yıl son 27 yılın en büyük karını yaşamıştı Görele ve ilçe merkezinde 1,5 metreyi bulmuştu. Belediye sınırları haricinde köylerimize de yardımcı olmaya çalışıyoruz. Orada yaşayanlarda bizlerin bir parçasıdır. Ayrım yapmamaya gayret gösteriyoruz. Çok şükür ki hiçbir sıkıntı ve aksaklıkla karşılaşmadık.

Çünkü belediye olarak kar yapmadan önce birçok eksikliklerimizi gidermiştik. Kara en iyi şekilde hazırlanmıştık. Belediye olarak tam kadro 24 saat esasına göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halkımıza en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz”

Language