KAYMAKAMIMIZ KILIÇARSLAN’A HÜZÜNLÜ VEDA…

Görele Belediyesi tarafından Kastamonu Vali Yardımcılığına atanan Kaymakam Ünal Kılıçarslan için veda programı düzenlendi.

Görele Belediyesi Halı Saha Sosyal Tesislerinde düzenlenen veda programında konuşan Belediye Başkanımız Tolga Erener, bugünün hüzünlü bir gün olduğunu söyledi.

Başkanımız Erener, “Görele’ye ortalama 5 yıl süreyle hizmet veren Kaymakamımız Ünal Kılıçarslan’ı uğurlamanın hüznünü yaşıyoruz. Ben kendisiyle ilçe başkanlığı ve belediye başkanlığı sıfatıyla çalışma imkanı buldum. Gerçektende ilçe adına güzel hizmetlere ve çalışmalara imza attık. Ben kendisine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu başarılı çalışmalarını atandığı vali kaymakamlığı görevinde de sürdüreceğine inanıyorum” dedi.

Kaymakamımız Ünal Kılıçarslan ise, 2012 yılına kadar hiç Karadeniz Bölgesinde çalışmadığını ifade ederek, “Görele’ye iyi ki gelmişim. İyi ki sizlerle tanışmışım. Giresun’un ilçeleri birbirinden güzel ama maviye, yeşile daha bir anlam katan insan faktörünü Görele’de rastladım. Görele bir kültür şehri. Horanıyla, kemençesiyle, güzel sanatlarıyla farklı bir şehir. Görele her alanda zengin bir şehrimiz. Ben burada görev yapmaktan dolayı mutluluk duydum. Sizlere sağlık, huzur, başarılar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun” dedi.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, Kaymakamımız Kılıçarslan’a Görele anısına kemençe, ay yıldızlı tablo ve plaket takdim etti.

Programa, Eynesil Kaymakamı Yılmaz Kurt, Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Eynesil Belediye Başkanı Coşkun Somuncuoğlu, Görele İlçe Emniyet Müdürü Nazım Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Dede, siyasi parti temsilcileri, diğer daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Language