KOLLEKTÖR HATLARIMIZ TEMİZLENDİ!

Tüm mahallelerde yaptığı alt ve üst yapı çalışmalarıyla halkımızdan büyük övgü toplayan Belediyemiz, kollektör hatlarında temizlik çalışması başlattı.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon İçme suyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen kombine sistem aracı ile tüm mahallelerde kollektör hatlarındaki rögarların içerisinde temizlik çalışmaları yapıldı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, bölgemizde meydana gelebilecek aşırı yağışlarda herhangi bir sorun yaşanmaması için tüm mahallelerdeki kollektör hatlarında temizlik çalışması yaptıklarını söyledi.

Görele’nin yağışlı bir bölgede bulunduğunu, dolayısıyla bu tür çalışmalara önem verdiklerini ve sıklıkla yaptıklarını kaydeden Başkanımız Erener, “Bilindiği üzere ilçemiz çok ciddi bir sel afeti ile karşılaşmıştır. Birçok köylerimiz derelerde oluşan taşkınlar ve meydana gelen heyelanlar nedeniyle ciddi bir zarara uğradı. Allah’a şükürler olsun ki yapılan alt ve üst yapı çalışmalarımız nedeniyle ilçe merkezi ve birçok mahallemiz bu yağışlardan etkilenmemiştir. Günün teknolojisine göre baştan sona kadar yenilediğimiz alt ve üst yapımız sorumsuz olarak çalışmıştır. Bu gibi çalışmalarımızı periyodik aralıklarla sürdüreceğiz. Bize bu çalışmalarımızda katkı sağlayan Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon İçme suyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ekiplerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Language