KUMBARA BİR UMUTTUR, PAYLAŞMAK MUTLULUKTUR

Görele Belediyesi tarafından Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında ‘Hayalleri biriktiriyoruz” adı altında Kumyalı Mahallesi Osman Zeki Dülger Çocuk parkının oraya ‘Oyunca Kumbarası’ konuldu.

Belediyemizce başlatılan Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında çocuklarımız kullanmadıkları ihtiyaç fazlası oyuncaklarını oyuncak kumbarasına atarak, ihtiyaç sahibi çocukların kullanmasına imkan sağlıyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ‘Kumbara bir umuttur, paylaşmak mutluluktur’ diyerek ailelerden de bu konuda destek istedi.

Proje kapsamında amaçlarının toplumda yardımlaşma ve dayanışma duygusunu pekiştirmek olduğunu belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Oyuncak kumbaramız da toplanan oyuncaklar belediyemiz tarafından toplanıp, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Projemizin amacı paylaşma kültürünü de yaygınlaştırmaktır. Ailelerimizin de evlerinde kullanmadıkları ihtiyaç fazlası oyuncaklarını getirerek, projemize destek vermelerini bekliyoruz. Oyuncak kumbaramızın yeterli ilgiyi görmesi halinde ilçemizin farklı noktalarına da yerleştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Language