MAGANDALAR YİNE İŞ BAŞINDA…

Görele Belediyesi tarafından vatandaşlarımızın denizle barışık olmasını sağlamak amacıyla Liman mevkiinde yapımı tamamlanan kamelyalar ile Manasur Piknik alanımızdaki kamelyalara kişi ve kişiler tarafından zarar verilmeye devam ediyor.

Belediyemizin yaptığı hizmet çalışmalarını hedef almaya devam eden magandalar, böylelikle vatandaşlarımızın da huzurunu bozmaya çalışıyor.

İlçe içi ve dışında denetimlerini aralıksız sürdüren Belediye Zabıta ekiplerimiz, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince koordineli hareket ederek, bu kişi veya kişilere karşı amansız bir takip başlattı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, kamu malına zarar veren kim olursa olsun gerekenin en ağır şekilde yapılacağını söyledi.

Görele’de hizmet ağının giderek büyüdüğünü, ilçenin giderek geliştiğini belirten Başkanımız Erener, “Ne yazık ki yapılan hizmetlere bazı kesim tarafından çomak sokulmaya çalışılıyor. Bu bizi hizmet anlayışımızdan asla yıldıramayacaktır. Yapılan ve yapılacak herhangi bir kamu malına zarar veren kişiler tespit edildiğinde gereken ne ise en ağır şekilde yapılacaktır” dedi.

 

Language