MAKAM KOLTUĞUNU MİNİKLERE BIRAKTI!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, “23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı” olması dolayısıyla makam koltuğunu miniklerle paylaştı.

Sınıf Öğretmeni Nazlı Keleş önderliğinde Görele Mimar Sinan İlkokulu öğrencilerinden Elif Ahsen Süleymanoğlu, Alper Taha Kudu ve Eymen Berk Günal’ı makamında kabul eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, konuk sandalyesine oturarak, minik başkanların hem projelerini dinledi, hem de deneyimlerini paylaştı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, Minik Başkan Elif Ahsen Süleymanoğlu ve beraberindekilerin sorularını yanıtlayarak, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkanımız Tolga Erener minik öğrencilere çeşitli hediye ve ikramlarda bulunarak, nesiller arasındaki köprünün iyi kurulması gerektiğini söyledi.

Gelecek nesillere daha iyi yarınlar bırakmak için çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Çocuklarımız, bizim geleceğimiz, yarınlarımızın umududur. 23 Nisan 1920 Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin de açılış günüdür ve dünyada kutlanan ilk çocuk bayramıdır. Bu koltuklarda bizlerden sonra sizler oturacaksınız. Sizlere daha iyi bir gelecek bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Tüm Dünya Çocuklarına armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyorum” dedi.

Language