MAKAM KOLTUĞUNU MİNİKLERE BIRAKTI!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, “23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı” olması dolayısıyla makam koltuğunu miniklerle paylaştı.

Okul Müdürü Ahmet Yılmaz ile Türkçe Öğretmeni Demet Kaya önderliğinde Görele Hasan Ali Yücel İlk ve Ortaokulu öğrencilerinden İrfan Selçuk Melikoğlu, Çağla Gündüz ve Elif Abdal’ı makamında kabul eden Başkanımız Erener, konuk sandalyesine oturarak, minik başkanların hem projelerini dinledi, hem de deneyimlerini paylaştı.

Başkanımız Erener, belediye birim müdürleri ile Minik Başkan Melikoğlu ve beraberindekilerin sorularını yanıtlayarak, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkanımız Erener minik öğrencilere çeşitli hediye ve ikramlarda bulunarak, nesiller arasındaki köprünün iyi kurulması gerektiğini söyledi.

Gelecek nesillere daha iyi yarınlar bırakmak için çalıştıklarını ifade eden Başkanımız Erener, “Çocuklarımız, bizim geleceğimiz, yarınlarımızın umududur. 23 Nisan 1920 Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin de açılış günüdür ve dünyada kutlanan ilk çocuk bayramıdır. Tıpkı her çocuğun olduğu gibi İrfan Selçuk, Çağla ve Elif’in hayalleri, çok büyük. Biz onların hayallerini paylaşıyoruz. Bu koltuklarda bizlerden sonra onlar oturacak. Onlara daha iyi bir gelecek bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Tüm Dünya Çocuklarına armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Language