MAKAM KOLTUĞUNU ÖĞRENCİLERİMİZE BIRAKTI!

Belediye Başkanımız Tolga Erener, “23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı” olması dolayısıyla makam koltuğunu öğrencilerimizle paylaştı.

Görele Hasan Ali Yücel İlk ve Ortaokulu öğrencilerinden Ömer Uras Sazak, Bekir Ege ve Zeynep Sezer’i sınıf öğretmenleri Zülfikar Dursun önderliğinde makamında kabul eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, konuk sandalyesine oturarak, minik başkanların hem projelerini dinledi, hem de deneyimlerini paylaştı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, nesiller arasındaki köprünün iyi kurulması gerektiğini söyledi.

Gelecek nesillere daha iyi yarınlar bırakmak için çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Çocuklarımız, bizim geleceğimiz, yarınlarımızın umududur. 23 Nisan 1920 Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin de açılış günüdür ve dünyada kutlanan ilk çocuk bayramıdır. Tıpkı her çocuğun olduğu gibi Ömer Uras, Bekir ve Zeynep’in hayalleri çok büyük. Biz onların hayallerini paylaşıyoruz. Bu koltuklarda bizlerden sonra onlar oturacak. Onlara daha iyi bir gelecek bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Tüm Dünya Çocuklarına armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Language