MANASUR MESİRE ALANIMIZ HALKIMIZIN GÖZDESİ OLDU!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener tarafından hayata geçirilen Manasur Mesire alanımız öğrencilerimizin ve piknikçilerimizin gözdesi haline geldi.

Yaz sezonu başlarında halkımızın en uğrak mekanı haline gelen piknik alanımızda ailelerimiz, öğrencilerimiz ve vatandaşlarımız hoşça vakit geçirerek, eğlenme fırsatı buluyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, programlarından arda kalan kısımları mesire alanında piknik yapan ailelerimizi, öğrencilerimizi ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, onlarla zaman geçirerek, değerlendiriyor.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, mesire alanında halkın ihtiyacını karşılayacak her şeyi en iyi şekilde planlanarak, düşünüldüğünü söyledi.

Piknik alanlarının sosyal faaliyetlerde kullanılması ve tüm kesim tarafından büyük beğeni toplaması kendilerini oldukça memnun ettiğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Ailelerimiz, öğrencilerimiz ve vatandaşlarımız her sezon olduğu gibi bu yaz sezonunda da dinlenebilecekler ve zaman geçirebileceklerdir. Her yaz olduğu gibi bu yazda mesire alanlarımız halkımızın gözdesi haline gelecektir” dedi.

Language