MANASUR PİKNİK ALANIMIZ ÇOCUK PARKINA KAVUŞTU

Görele Belediyesi tarafından hizmete giren ve en güzel, en özel günlere ev sahipliği yapan Manasur Piknik alanımız çocuk parkına da kavuştu.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’in talimatıyla hizmete giren yeni konseptiyle vatandaşlarımıza aynı anda hem piknik yapma hem de eğlenme fırsatı sunan, düğün, kına, nişan ve sünnet eğlencelerinin vazgeçilmesi haline gelen Görele Belediyesi Manasur Piknik alanımıza çocuk oyun parkı da kuruldu.

Görele’ye yaptığı hizmet, getirdiği yeniliklerle yaşlı, kadın, çocuk demeden herkesin güvenini kazanan Belediye Başkanımız Tolga Erener, vatandaşlarımızın yanı sıra çocuklarımıza da güven aşılıyor.

Hemen hemen her mahalleye çocuk parkı kazandıran Belediye Başkanımız Tolga Erener’in vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza yönelik hizmetleri devam ediyor.

Manasur Piknik alanımızı ziyaret ederek, yapılan çocuk parkını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Tolga Erener, Piknik alanımıza kazandırdığımız çocuk oyun parkının ilçeye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza yönelik hizmetlerin devam edeceğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “İlçemiz hizmet ve yatırım anlamında gelişmeye, genişlemeye devam ediyor. Vatandaşlarımızın gözdesi haline gelen mesire alanımızın çocuk parkı ihtiyacını da belediyemiz olarak giderdik. Aileler doyasıya pikniklerini yaparken, çocukları da parkımızda eğlenebilecekler. Parkımızda her şey düşünülerek dizayn edilmiştir. İlçemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Language