MARDİN’DEKİ YARDIM KAMPANYASINA BELEDİYEMİZDEN DESTEK

Mardin’in Mazıdağı Kaymakamlığı tarafından Öksüz ve Yetim Öğrenciler için başlatılan Yardım Kampanyasına Görele Belediyesi de destek verdi.

Belediyemiz ve Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden gönderilen 799 adet Türk ve Dünya Klasikleri, roman ve hikaye kitapları ile müfredata uygun yardımcı ders kaynakları, 91 öğrenci için ayrı ayrı paketlenmiş kırtasiye malzemesi, öksüz ve yetim öğrenciler için temin edilen kışlık botlar Mardin’in Mazıdağı Kaymakamlığına gönderildi.

Belediyemiz ile Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden gönderilen yardımlar, Mazıdağı Kaymakamı Halit Benek, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevlilerinin katılımıyla gerçekleştirilen törenle dağıtımı yapıldı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, belediye olarak bu tür destek yardımlarının devam edeceğini söyledi.

Mardin’in Mazıdağı Kaymakamlığı tarafından başlatılan kampanyanın çok anlamlı olduğunu belirten Başkanımız Erener, “Belediyemiz olarak bizlerde öksüz ve yetim öğrencilere ufak bir destekte bulunmak istedik. Kırtasiye malzemelerinden oluşan yardımlarımızı Mardin’in Mazıdağı Kaymakamlığına ilettik. Emeği gecen başta Mazıdağı Kaymakamı Halit Benek olmak üzere herkese teşekkür ederim” dedi.

Language