MEMLEKETİ GÖRELE’DE BÜYÜK BİR İLGİYLE KARŞILANDI

Beyaz perdede Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını ‘Reis’ filminde başrol oyuncusu olarak canlandıran Reha Beyoğlu, memleketi Görele’de büyük ilgiyle karşılandı.

Memleketi Görele’ye gelen oyuncu Reha Beyoğlu, Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Başkan Danışmanımız Erkan Öncü tarafından karşılandı.

Görele Belediyesi tarafından düzenlenen söyleşi programında Oyuncu Reha Beyoğlu, beyaz perdede Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı canlandırmaktan onur ve gurur duyduğunu söyledi.

Reis filminin galasının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum günü olan 26 Şubat’ta yapılacağını vizyona ise, 3 Mart tarihinde gireceğini belirten Beyoğlu, “Filmin tanıtımına Giresun’dan start verdik çünkü filmin konusu olan Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Başbakanlığa ve Cumhurbaşkanlığına giden yolda ilk Ak Parti’nin kuruluşunun temellerini Giresun’da atmıştır. Biz de bu nedenle filmin tanıtımını Giresun’dan başlamak istedik. Filmin galası Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın doğum günü olan 26 Şubat’ta yapılacaktır ve vizyona ise 3 Mart tarihinde girecektir” dedi.

Filmin gişe rekoru kıracağı ifade eden Oyuncu Beyoğlu “Ülkemizde bir komedi filmi gişe rekoru kırıyorsa ’Reis’ filminin de ciddi bir gişe yapacağından şüphemiz yoktur. Çünkü bu filmde bir dünya liderinin hayatı anlatılmaktadır. Bir dünya liderinin biyografisi beyaz perdeye taşınmıştır. Çocukluğu nasıl geçti. Belediye başkanlığından cezaevine nasıl girdi. Neler yaşadı bu filmde yer almaktadır. Dünya lideri Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın hayatını merak edenlerin meydanları doldurduğu gibi sinema salonlarını dolduracağı düşüncesindeyim. Ayrıca filmin gişe gelirleri ise Kızılay ve afad’a bağışlanacaktır” diye konuştu.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener ise, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisi için çok özel biri olduğunu belirterek, “Yönetim Kurulu üyesi olarak başladığım AK Parti’de 5 yıl ilçe başkan yardımcılığı yaptım. 7 yıl ilçe başkanlığı, 3 yılda belediye başkanlığıyla yolumuza devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize programında Mustafa Demirci ile ilk karşısında gördüğü insan biz olduk. Vatan için millet için o lazım, bizde ona lazımız. Görele yetiştirdiği insanlarla çok önemli bir ilçe. Reha bey Göreleli ise onu sadece bir gün değil her gün aramızda görmek isteriz” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından salonu dolduranların sorularını cevaplayan oyuncu Reha Beyoğlu’na Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener tarafından plaket takdim edildi.

Daha sonra oyuncu Reha Beyoğlu ve beraberindekiler Belediye Başkanımız Tolga Erener’i makamında ziyaret ettiler.

Language