MESİRE ALANIMIZ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Görele Belediyesi tarafından halkımızın hizmetine sunulan Manasur mesire alanımız vatandaşların ve çocukların büyük ilgisini görüyor. Mesire alanımıza piknik yapmaya gelen vatandaşlar, bu hizmetin buraya kazandırın Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’e ve ekibine teşekkür etti.

Belediyemiz tarafından her şeyin düşünülerek halkın hizmetine kazandırdığı Mesire Piknik alanımızda vatandaşlar doğayla baş başa kalmanın keyfini yaşıyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, iş temposunda arda kalan zamanlarını vatandaşlarımızın yanında geçirerek, onların hem istek ve şikayetlerini dinliyor, hem de vatandaşlarımızın sevincine ortak oluyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Manasur mesire alanının piknik faaliyetlerinin yanı sıra kır düğünleri, nişan ve sünnet eğlencelerinde bölgeye farklı bir soluk katacağını söyledi.

Her şeyin üstünde tuttuğumuz vatandaşlarımız için hizmetlerin aralıksız sürdürüldüğünü belirten Başkanımız Erener, “Bölgemize bir hizmeti bir yatırımı gerçekleştirirken faydalı bir şekilde iş koordinesi yürütüyoruz. Zararıyla gelen değil, faydasıyla boyut kazanan hizmetleri vatandaşlarımızın ayağına kadar getiriyoruz, bundan da memnuniyet duyuyoruz. Yaptığımız hizmet fazlasıyla kendini gösteriyor, güzelde tepkiler alıyoruz” dedi.

Language