MEYDAN PROJEMİZİN YAPIMINA BAŞLANDI!

Alt ve üst yapı çalışmaları tamamlanarak trafiğe açılan “Salih Sinirlioğlu Prestij Cadde Projesi”nin devamı niteliğinde olan “Meydan Projesi” ne başlandı.

Belediyemizin kardeş belediyesi olan Esenyurt Belediyesi tarafından finanse edilen “Salih Sinirlioğlu Prestij Cadde” projesinin devamı niteliğini taşıyan “Meydan Projesi”nin Görele’ye kazandırılması için çalışmalara başlandı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Cumhuriyet Meydanının Salih Sinirlioğlu Prestij cadde projesinin devamı niteliği taşıyan Meydan Projesi ile yenilenerek modern bir görünüme kavuşacağını söyledi.

Projelerde çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini, işin düzenli olarak takibinin yapılacağını belirten Başkanımız Erener, “Görele’ye yeni bir katma değer kazandıracak, Görele’nin ayrı bir vizyonunu oluşturacak olan Meydan Projesinde çalışmalara hayırlısıyla başladık. Çalışmalarımız bittiğinde halkımızın takdirini alacağımıza ben yürekten inanıyorum. Meydan projemizde yeni Atatürk heykeli ile Milli mücadelenin baş mimarlarından biri olduğuna inandığımız Giresunlu olan fakat unutulmaya çalıştırılan Topal Osman’ı rölyef olarak kabartması yer alacaktır. Bu tip çalışmalarımızda halkımızdan biraz olsun özverili olmasını bekliyoruz. Görele yapmış ve yapacak olduğumuz proje ve hizmetlerle değişimin yüzünü yaşayacaktır. Ben bu projelerimizin ilçemize kazandırılmasında büyük katkısı olan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu başta olmak üzere Belediye Başkan Yardımcısı hemşerimiz Abdurrahman Ada’ya ve emeği gecen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Language