Modern Görele İçin Çalışıyoruz!

Belediyemiz tarafından 30 Bin Metrekarelik alanda başlatılan dev üst yapı çalışmalarımız Hasan Ali Yücel Caddesi’inden devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Tolga Erener, çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi alarak, çalışmaları bizzat yerinde takip ediyor.Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, 30 Bin metrekarelik alana yapılacak olan parke taşı döşeme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.Görele’yi kötü görüntüsünden modern bir görüntüye kavuşturmak için alt yapı çalışmalarının ardından üst yapıçalışmalarına da başlandığını belirten Başkanımız Erener, şunları kaydetti:”İlçemizi modern bir yapıya kavuşturmak, insanların rahatça dolaşabileceği alanlar yaratmak için 30 Bin metrekarelik alanda başlattığımız çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üst yapı çalışmalarımız nedeniyle bozulan yollarımızı modern parke taşı döşeme çalışmalarımızla güzelleştiriyoruz.

Üst yapı çalışmalarımıza başladığımız bazı alanları trafiğe de kapatarak, insanların huzur içinde rahatça dolaşabileceği alanlar yaratacağız. Bu çalışmalarımızda halkımızın da gerekli hassasiyeti göstermelerini istiyoruz” dedi.

Language