MODERN VE DAHA İSTİKRARLI BİR GÖRELE İÇİN ÇALIŞIYORUZ!

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından çevre düzenleme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Alt ve üst yapı çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Belediyemiz, insan hayatına pozitif enerji veren bir çevre oluşturma arzusu içerisinde çevre düzenleme çalışmaları kapsamında parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Görele’yi modern bir görünüme kavuşturma anlayışı içerisinde aktif çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanımız Tolga Erener, ilçeyi modern ve estetik bir görünüme kavuşturmak için alt ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra parke taşı döşeme çalışmalarına da tüm hızıyla devam ettiklerini söyledi.

Parke taşı döşeme çalışmalarıyla, park ve peyzaj çalışmalarını birleştirip, merkez ve mahallelerimizi yeşil alanlarla donatıp, daha yaşanılabilir bir çevre oluşturma bilinci içerisinde olduklarını belirten Başkanımız Erener, “Belediyemiz olarak hizmet götürmediğimiz bir alanımız daha olmayacak. Hizmetin girmediği bir yer kalmayacak. İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için ekip çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hizmet belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Şuanda merkez ve mahallelerimizin bir çok yerinde ekiplerimiz bir yandan altyapı, bir yandan kaldırım ve bir yandan da parke taşı döşeme çalışmalarını gerçekleştiriyor. Tüm bu çalışmalarımızı daha modern ve daha istikrarlı bir Görele için çalışıyoruz” dedi.

Language