MODERN YENİ PAZAR YERİMİZ HİZMETE AÇILDI!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, mahalli seçimler öncesi söz verdiği bir projeyi daha hayata geçirdi. Alt ve üst yapısı ile çevre düzenleme çalışmaları tamamlanan yeni Pazar yerimiz hizmete açıldı.

Pazarcı esnafının daha rahat ticaret yapabilmesi, daha rahat ihtiyaçlarını gidermesine yönelik Belediye Başkanımız Tolga Erener, mahalli seçimler öncesi söz verdiği bir projesini daha hayata geçirerek, modern bir Pazar yerini pazarcılarımızın ve vatandaşlarımızın hizmetine sundu.

Yeni Pazar yerimizde Belediyemiz Zabıta ekiplerimizce yer tespiti yapılarak, pazarcılarımıza mevcut yerleri teslim edildi. İlçede herhangi bir yerlerinin olmayışıyla büyük bir sıkıntı yaşayan pazarcı esnafı, alt ve üst yapısı yenilenen, çevre düzenlemesi ve tuvaleti yapılan modern bir Pazar yerine kavuşmuş oldu.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, mahalli seçimler öncesi söz verdiği bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

İlçeye kazandırılan yeni Pazar yeri ile Pazarcı esnafının daha rahat ticaret, vatandaşların ise daha rahat alışverişini yaptığını belirten Başkanımız Erener, “Bilindiği üzere ilçemizde mevcut bir Pazar yerinin olmayışıyla Pazar yeri olarak Kumyalı Mahallesinin içi Pazar yeri olarak kullanılıyordu. Bu durum hem mahalle halkını hem de pazarcı esnafımızda büyük bir sıkıntı yaratıyordu. Bizlerde Görele Belediyesi olarak mahalli seçimler öncesi söz verdiğimiz bir sözümüzü daha hayata geçirerek, büyük bir sıkıntıya dur dedik. Modern bir Pazar yerini pazarcı esnafımızın ve vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Language