MÜCADELEMİZ TAKDİR TOPLADI!

Karla mücadele çalışmalarını 24 saat esasına göre aralıksız sürdüren belediyemiz, bu zamana kadar planlı ve titiz yürüttüğü karla mücadele çalışmaları halkımızdan takdir topladı.

Kar yağışı esnasında ekip ve ekipman çalışmalarını en iyi şekilde kullanarak, halktan övgüler alan Belediyemiz, herhangi bir sıkıntı ve aksaklıkla karşılaşmadan karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

İlçenin her köşesinde zabıta elamanları önderliğinde kar küreme ve toplama çalışmaları sürdüren Belediye ekiplerimiz vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler alıyor.

Getirdiği yenilikler ve yaptığı çalışmalarla Görele’nin geleceğini inşa eden Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ekiplerine karla mücadelede gösterdikleri üstün performanstan dolayı teşekkür etti.

Bu karda hiçbir vatandaşı mağdur etmemek için üstün bir çalışma ortaya koyduklarını belirten Başkanımız Erener, “Bilindiği üzere ilçemiz yoğun bir kar yağışının etkisi altında kalmıştır. Kar öncesi almış olduğumuz tedbirler sayesinde hiçbir sıkıntı ve aksaklıkla karşılaşmadan mücadelemize devam etmekteyiz. Karla mücadele çalışmalarımız kar küreme ve toplama çalışmalarıyla devam ediyor. Ben çalışma arkadaşlarıma göstermiş oldukları üstün performanstan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Language