ÖĞRENCİLERİMİZ TİYATRO OYUNUMUZLA COŞTU.

Görele Belediyesi tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilköğretim öğrencilerimize yönelik ‘Canım Arkadaşım’ konulu eğitici ve eğlendirici tiyatro oyunu sergilendi.

Dostluk, arkadaşlık, dürüstlük, iyimserlik ve hayvan sevgisinin anlatıldığı tiyatro oyunumuzda öğrencilerimiz doyasıya eğlendi.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, öğrencilerimizle birlikte tiyatro oyununa katılarak, çocukların bu sevincine ortak oldu.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, öğrencilerimize, çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik sosyal sorumluluk projelerinin devam ettiğini söyledi.

Çocukların her şeyin en güzeline layık olduğunu belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Belediyemizce düzenlediğimiz ‘Canım Arkadaşım’ konulu tiyatro oyunumuz öğrencilerimize keyifli anlar yaşattı. Onların yüzündeki o gülümsemeler içimizi ısıtıyor. Ben bu oyunda emeği gecen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Güzel bir gün, eğitici, öğretici bir tiyatro oyununa şahit olduk. Bu gibi sosyal projelerimiz devam edecektir” dedi.

Language