ÖĞRENCİLERİMİZE KATKILARIMIZ SÜRÜYOR!

Belediyemiz 13 Mart’ta yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) öncesi öğrencilerimize moral desteğinde bulunmak amacıyla Görele Anadolu Lisesinde yapılan hazırlık sınavı öncesi içerisinde kalem, silgi ve kalem tıraşı olan sınav paketi dağıtımında bulundu.

Eğitime yönelik yaptığı yatırım ve desteklerle büyük takdir toplayan Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Yükseköğretime Geçiş hazırlık sınavı (YGS) öncesi öğrencilere moral desteğinde bulunarak, içerisinde kalem, silgi ve kalem tıraş olan sınav paketi dağıtımında bulundu.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, her şeyin başının eğitim olduğunu vurgulayarak, belediye olarak çocuklarımızı geleceğe hazırlayabilmek için eğitime büyük destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi.

13 Mart’ta yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı öncesi öğrencilerimize moral desteğinde bulunduklarını belirten Başkanımız Erener, “Geleceğimizin teminatı gençlerimize katkı sağlayabiliyorsak bizi en mutlu edecek husus bunlardır. Öğrencilerimizin Yükseköğretime Geçiş sınavında başarı olmaları onlara üniversitelerin kapılarını açacaktır. Ben şimdiden YGS sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Language