OKULLARIMIZIN BAHÇELERİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI YAPILDI

Görele Belediyesi, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim sezonunun başlamasına bir hafta kala güvenlik önlemlerinin ardından okul bahçelerinde temizlik çalışmalarına da başladı.

İlçede bulunan tüm okulların bahçelerinde yıkama çalışması gerçekleştiren Belediyemiz, eğitim ve öğretime bir hafta kala güvenlik ve temizlik çalışmalarını hızlandırdı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, temizlik işleri bünyesinde oluşturulan ekipler tarafından ilk ve ortaokul düzeyindeki okulların bahçelerinde ve okul çevrelerinde genel temizlik çalışmalarının yapıldığını söyledi.

Görele Belediyesi olarak 2017-2018 yeni eğitim- öğretim yılında da öğrencilerin her alanda yanlarında olacaklarını belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Öğrencilerimizin daha temiz bir ortamda eğitim görmeleri için başlattığımız çalışma ile bütün okulların bahçelerini ve çevrelerini tazyikli su ile yıkayarak, genel temizliğini yaptık. Okul yöneticileri ve velilerimizin istedikleri güvenlik çalışmalarını da yapıyoruz. Görele Belediyesi olarak her zaman eğitimin yanındayız. Çocuklarımızın her alanda almış oldukları başarıları destekleyeceğiz” dedi.

Language