OKUMANIN KAPILARINI AÇTIK!

Belediyemizin katkılarıyla 13 Şubat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne kazandırılan kütüphane odasının Belediye Başkanımız Tolga Erener tarafından açılışı gerçekleştirildi.

Eğitime verdiği katkılarına yenilerini eklemeye devam eden Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, 13 Şubat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin büyük bir eksikliği olan kütüphane odasının okula kazandırılmasına katkı sağlayarak, öğretmen ve öğrencilerin takdirini topladı.

Okul Müdürü Yusuf Öztürk, tam bir eğitim gönüllüsü olan Belediye Başkanımız Tolga Erener tarafından okulun büyük eksikliğinin giderildiğini belirterek, Başkanımız Erener’e teşekkür etti.

Başkanımız Tolga Erener ise, belediye olarak eğitime olan katkılarının devam edeceğini ifade ederek, “Hiçbir başarı tesadüf değildir. Ben avukat sonrada belediye başkanı olmuş isem bunun en büyük sebebi çok okumaktan geçmektedir. Başarının temelini okumak oluşturmaktadır. Okuyarak başarılı bir geleceğin kapılarını açın ve hep beraber bu ülkeye, Görele’ye çok güzel hizmetler gerçekleştirelim” dedi.

Açılışa İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Dede, Okul Müdürü Yusuf Öztürk, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Language