PEYZAJ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR!

Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizce ilçenin tüm bölgelerinde peyzaj çalışmalarımız devam ediyor.

Belediyemizce Şehrin değişik bölgelerinde kadın eliyle yapılan çiçeklendirme çalışmalarımız ilçemize ayrı bir güzellik katarken, vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, dikilen ve dikilecek olan çiçekler ile şehrin daha estetik bir görünüme kavuştuğunu söyledi.

“Şehrimizde halkımızın gözlerine ve ruhlarına hitap edecek modern bir görüntü kazandırmak amacıyla ekiplerimiz ile birlikte çiçek dikimi ve peyzaj çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini ifade eden Başkanımız Erener, şunları kaydetti:

“Bizde şehrimizin ihtiyacı olan bütün refüjlerde ve kavşaklarda bu çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Aynı zaman çiçek dikimini gerçekleştiren ekiplerimiz, vatandaşlarımız estetik olarak gözlerine hitap eden, çiçekleri şekillendirerek görsel bir sunum sunmaktadır. Şehrimizin daha sağlıklı ve modern bir görünümde olması için çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam edecek. Çiçek dikimini gerçekleştirdiğimiz bütün bölgelerde halkımızın gerekli hassasiyetleri göstereceklerinden eminin. Şehrimize çiçeklerimiz hayırlı olsun”

Language