PİKNİK ALANIMIZDA KAMELYA ÇALIŞMALARIMIZDA TAMAMLANDI!

Belediyemiz tarafından alan genişletme, zemin güçlendirme, çimleme ve ışıklandırma çalışmalarının tamamlandığı Manasur piknik alanımıza oturma grupları da yerleştirildi.

Bölgeye farklı bir soluk katmak için çalışmalarını her alanda sürdürerek, devam ettiren belediyemiz, gecen yıl vatandaşlarımızın uğrak mekanı olan Manasur piknik alanını genişletti. Çimleme, ışıklandırma ve kamelya çalışmalarının da tamamlandığı piknik alanımız kır düğünleri, nişan ve sünnet eğlencelerinde halkımızın hizmetinde olacaktır.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, piknik alanımızda incelemelerde bulunarak, Manasur mesire alanının kır düğünleri, nişan ve sünnet eğlencelerinde bölgeye farklı bir soluk katacağını söyledi.

Başkanımız Erener; “Alanın zeminini güçlendirerek, çimleme çalışması yaparak, ahşap kamelyalar ile alanımıza ayrı bir soluk katacağız. Çocuk parkımızın etrafını da boldür taşlarıyla örerek, mekanizmayı sağlamlaştıracağız. Mesire alanımıza araç girişini de engelleyerek, doğayı tamamen vatandaşın hizmetine sunmuş olacağız. Alana otomobili ile gelen vatandaşlarımız için de çalışma düzenleyerek, araç cepleri oluşturacağız. Manasur mesire alanımız çalışmalar tamamlandığında kır düğünleri, nişan ve sünnet eğlencelerinde vatandaşlarımızın vazgeçilmesi olacak. Bölgeye Hizmeti kurarken, faydalı bir şekilde iş koordinesi yürütüyoruz. Zararıyla gelen değil, faydasıyla boyut kazanan hizmetleri vatandaşlarımızın ayağına kadar getiriyoruz, bundan da memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Language