PİKNİK ALANIMIZDA PEYZAJ ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR!

Belediyemizce vatandaşlarımızın hizmetine acılan ve büyük ilgi gören Manasur mevkiinde bulunan piknik alanımızda peyzaj çalışmalarımız devam ediyor.

Yaz aylarında halkımızın en uğrak mekânı haline gelen Manasur mevkii mesire alanımızda peyzaj çalışması başlatarak, zengin bir çalışma yürürlüğe koyuyoruz.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, peyzaj çalışmalarının devam ettiği alanda incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.

Başkanımız Erener, Manasur Mevkii Mesire alanının zemin ve alan çalışmalarının, bölgeye farklı bir soluk aldıracağını kaydederek, şunları söyledi.

“Mesire Alanımız için mahalli seçimler öncesi söz vererek, bölgede faaliyeti yüksek bir çalışma izleyeceğimizi söylemiştik. Şimdi sözümüzü yerine getirerek, yaptığımız ön çalışmalarının ardından asıl çalışmalara başladık. Alanın zeminini güçlendirerek, çimleme çalışması yaparak, ahşap kamelyalar ile alanımıza ayrı bir soluk katacağız. Çocuk parkımızın etrafını da boldür taşlarıyla örerek, mekanizmayı sağlamlaştıracağız. Mesire Alanımıza araç girişini de engelleyerek, doğayı tamamen vatandaşın hizmetine sunmuş olacağız. Alana otomobili ile gelen vatandaşlarımız için de çalışma düzenledik, araç cepleri oluşturacağız. Hizmeti kurarken, faydalı bir şekilde iş koordinesi yürütüyoruz. Zararıyla gelen değil, faydasıyla boyut kazanan hizmetleri vatandaşlarımızın ayağına kadar getiriyoruz, bundan da memnuniyet duyuyoruz’’

Language