PİKNİK ALANIMIZIN ETRAFI KORKULUKLARLA KAPATILDI

Görele Belediyesi tarafından vatandaşlarımızın eğlendiği, vakit geçirdiği, yeni konseptiyle en güzel ve en özel günlere ev sahipliği yapan Manasur Piknik alanımızın etrafı korkuluklara çevrildi.

Her alanda vatandaşlarımızın güvenliğine önem veren Belediyemiz, araç cebi, ulaşım yolunu piknik alanımızdan ayrı tutarak, korkuluklarla kapattı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ilçeye kazandırdığımız ve düğün, kına, nişan, sünnet eğlencelerinin vazgeçilmesi haline gelen Manasur piknik alanının vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördüğünü söyledi.

Piknik yapmaya gelen ve en özel günlerini piknik alanında geçirmek isteyen vatandaşların güvenliğinin kendileri için büyük önem teşkil ettiğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Her şeyini plan ve proje dahilinde hesaplayarak hayata geçirdiğimiz piknik alanımızın etrafını vatandaşlarımın güvenliği için korkuluklarla kapattık. Vatandaşlarımızın piknik alanımıza göstermiş olduğu ilgide bizleri oldukça memnun etmektedir. Halkımıza yönelik hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.

Language