REHAVETE KAPILMAK YOK.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, AK Parti Görele İlçe Teşkilatıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, eşi Fatmagül Erener ile birlikte yemeğe katılanları tek tek selamladı.

AK Parti Giresun İl Başkan Vekili Kenan Talı, İl teşkilatı, ilçe teşkilatı, kadın ve gençlik kolları teşkilatı ile AK Parti’ye gönül vermiş vatandaşların yer aldığı yemekte birlik ve beraberlik olgusuna işaret edildi.

Başkanımız Erener, yaptığı konuşmada, amaçlarının birlik ve beraberliklerinin ne kadar güçlü olduğunu herkese göstermek olduğunu belirterek, “Ülkesine hizmet aşkıyla yoluna emin adımlarla ilerleyen bir partinin üyesi olmaktan gurur duyuyorum. Bu zafer sarhoşluğu, tüm seçimleri kazanmamız bizleri rehavete sokmamalı diye düşünüyorum. Allah’ım birlik

ve beraberliğimizi bozmasın. Önemli olan bu. Bugün bir çok yerde ülkemiz, cumhurbaşkanımız üzerinden algı operasyonu yapılmaya çalışılıyor.Biz bunlara kanmayacağız.Çünkü biz şunu biliyoruz. AK Partinin felsefesinde bir seçim bittiği zaman diğer seçim başlamıştır. Ülkemiz için, baş koyduğumuz davamız için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ülkemize, ilimize, ilçemize sahip çıkmak istiyorsak, yolumuzdan asla ve asla şaşmamalıyız” dedi.

Language