SAHİL ÇALIŞMAMIZ SÜRÜYOR…

Belediyemiz tarafından vatandaşlarımıza yönelik başlattığımız sosyal alanlar yaratma çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Kamelya çalışmalarının son aşamaya geldiği mendirekte korkuluk ve ışıklandırma çalışmalarına başlandı.

İlçemiz Liman mevkiinde bulunan mendirekte betonlama çalışmaları yapılarak halkın denizle barışık olmasını sağlayan Belediyemiz, mevcut alanda çalışmalarını sürdürerek, yaz aylarının vazgeçilmez alanı oluşturmaya çalışıyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, önce betonlama çalışmaları yürüterek, halkın denizle barışık olmasını sağladığımız alanı şimdi ise yaz aylarının vazgeçilmesi haline dönüştürmeyi planladıklarını söyledi.

Vatandaşlara yönelik sosyal alanlar yaratma çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Başkanımız Erener, “Belediyemiz olarak betonlama çalışmalarıyla halkımıza yürüyüş alanı yarattığımız liman mevkiinde bulunan mali mendirekte bir tanesi engellilere yönelik olmak üzere 10 adet yapılacak olan kamelya çalışmalarımızın da sonuna geldik. Korkuluk ve ışıklandırma çalışmalarına başladık. Çalışmalarımız tamamlandığında mevcut alanımızı yürüme yolu, ışıklandırma ve oturma gruplarından sonra gezinti ve dinlenme alanı olarak denizle iç içe olarak halkımızın hizmetine sunacağız. Vatandaşımız hizmete açacağımız yürüme yolunda, gezebilecek, piknik yapabilecek, rahatlıkla balık tutabileceklerdir. Alanımız yerleştireceğiz mini kafeteryasıyla ilçemizin vazgeçilmesi haline gelecektir” dedi.

Language