SANATIN BEŞİĞİ GÖRELE’DEN SANATSAL SERGİ!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, eşi Fatmagül Erener ile birlikte Görele Güzel Sanatlar Fakültesi’nde yapılan kurumsal logo sergisine katıldı.

Başkanımız Tolga Erener, eşi Fatmagül Erener ile birlikte Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Bedri Rahmi Eyüpoğlu sergi salonunun açılışını yaparak, 40 öğrenci tarafından Giresun Üniversitesine bağlı tüm fakülte ve yüksekokullara yapılmış 680 logonun yer aldığı sergiyi gezdi.

Başkanımız Erener, burada yaptığı konuşmada, böylesine önemli ve özel bir günde bulunmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Yerel yöneticiler olarak bu türlü sanatsal oluşuma her daim destek vereceklerini belirten Başkanımız Erener, “Benim için çok önemli, çok özel bir gündeyiz. Bu kurumsal logo sergisinde emeği geçenleri öncelikle kutluyorum. Görele’de bunu görmek beni ayrıca onurlandırdı. Görele sanatın beşiği. Bizlerde yerel yönetim olarak birlik ve beraberlik içerisinde bu oluşumu sonuna kadar destekleyeceğimize söz veriyoruz” dedi.

Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Altıntaş ise, master öğrencilerimizle üniversitemizin fakülte ve kurumlarının ihtiyacını karşılamak amacıyla proje dahilinde 680 logo yapıldığını belirterek, “Görele Güzel Sanatlar Fakültesinin kendi kurumsal ihtiyaçlarının yanında Türkiye ve bölgenin alanındaki ihtiyaçlarını da karşılayacak düzeyde ve imkanlara kavuşmuştur” dedi.

Language