SANATLA ANILAN İLÇEMİZİ SANATSAL ÇALIŞMALARLA GÜZELLEŞTİRİYORUZ

Görele Belediyesi tarafından yürütülen çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları kapsamında ilçemiz ve mahallelerimizde bulunan duvarlara resimler çizdirilerek, sanatsal bir çalışmayla kente estetik bir görünüm kazandırılıyor.

Görele Belediyesi tarafından ilçemizde bulunan duvarlar üç boyutlu olarak boyanarak sanat sokağına dönüştürüldü.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, çalışmaları yerinde takip ederek, duvarları boyayarak sanat sokağına dönüştüren Görele Güzel Sanatlar Fakültesi 4. Sınıf öğrencilerimizden Ali Eroğlu ve Oğuzhan Kılıç’ı tebrik etti.

Öğrencilerimize boyama çalışmalarında yardım eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, görsellikle alakalı çalışmalara önem verdiklerini söyledi.

Sanatla anılan ilçemizi sanatsal çalışmalarla güzelleştirmeye devam edeceklerini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Alt ve üst yapı çalışmalarımızla yenilediğimiz Soğuksu Mahallemizde bulunan duvarları boyayarak ayrı bir görsellik oluşturduk. Üniversiteli öğrencilerimizle adeta bu alanımızı sanat sokağına dönüştürdük. Sanatla anılan ilçemizi sanatsal çalışmalarla güzelleştirmeye devam ediyoruz” dedi.

Language